Genç İVEK Öğrenci Zirvesi’20

Genç İVEK Öğrenci Zirvesi’20, 10 Ekim 2020 tarihinde Genç İVEK tarafından online olarak gerçekleştirilmiştir. Ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden en güncel bilgilerin aktarıldığı önemli bilim insanları, sektör ve kamu temsilcilerinin katkıları ile gerçekleştirilen oturum ve panellerin yanı sıra sağlık bilimleri ve teknolojileri alanındaki tüm disiplinlerin yararlanabildiği bir Zirve olan Genç İVEK Öğrenci Zirvesi bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılıp tartışıldığı için bu alana ilgi duyan tüm bilimseverleri bir araya getiren önemli bir platform işlevi görmektedir.

Genç İVEK, İlaç, Eczacılık, Sağlık, Bilim ve Teknolojileri Vakfına (İVEK) bağlı, sağlık alanında öğrenim gören gençlerin donanımlı, sağlık sektöründe aktif yer alan ve her daim kendini geliştiren bireyler olmalarına yönelik faaliyetler gösteren bir oluşumdur. “Sağlığın Geleceği” olma ideali taşıyan Genç İVEK, bünyesindeki gönüllüler ile birçok etkinlik, inovasyon odaklı girişimcilik faaliyetleri, samimi ve güvenli bir ortamda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara keyifli ve iyilik odaklı bir ortam sunmaktadır. Gerçekleştirilmesi planlanan Genç İVEK Öğrenci Zirvesi, gençlere inovatif bakış açısı kazandırmayı ve gelecek vizyonunu aşılamayı hedeflemektedir.

Bu program hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve gerçekleştirilen oturumları tekrar izleyebilmek için www.gencivek.org adresini ziyaret edebilirsiniz.